Isilyron
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Isilyron

Svet magije v drugi dimenziji.
 
KazaloLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 Pot med hišami

Go down 
3 posters
AvtorSporočilo
Adrilyen
Admin
Adrilyen


Število prispevkov : 96
Join date : 13/02/2010
Age : 39
Kraj : Kamor grem, tam sem

Statistika
Kovanci: 5500
Izkušnje:
Pot med hišami Left_bar_bleue100/100Pot med hišami Empty_bar_bleue  (100/100)

Pot med hišami Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Pot med hišami   Pot med hišami Icon_minitimeNed Feb 21, 2010 1:45 am

To je pot med hišami v Artanaru.
Nazaj na vrh Go down
https://magichal.slovenianforum.com
Eraklya

Eraklya


Število prispevkov : 39
Join date : 25/03/2010
Age : 27

Statistika
Kovanci: 6000
Izkušnje:
Pot med hišami Left_bar_bleue90/100Pot med hišami Empty_bar_bleue  (90/100)

Pot med hišami Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pot med hišami   Pot med hišami Icon_minitimePet Mar 26, 2010 1:44 pm

"Laganje ni lepa čednost," je izjavil, ko se je predstavila. Po zdrsu, med poskusom pobega, jo je grobo dvignil na noge in porinil v drevo, nato pa še z nečem, najbrž mečem, treščil po glavi. Zavrtelo se ji je in padla je v temo.
Zavedla se je nazaj ob bolečem nabijanju v glavi, podobnemu, kot da bi jo nekdo s kladivom tolkel po glavi. Nekaj nerazločnega je zamomljala, nato pa odprla oči. Nekdo jo je nosil po poti, kar ji pa nikakor ni bilo všeč, saj se je spomnila tudi vseh dogodkov. Seveda bi spet poskusila pobegniti, če ne bi vsak najmanjši gib terjal še hujšega glavobola. Vedela je kaj sledi. Prodal bo njo in meč, seveda vsakega posebej, in prisega ne bo nikoli izpolnjena. "Ubij me z mpjim mečem," je zamrmrala. "Neke prisege ne bom mogla izpolniti, in če je ne izpolnim, je kazen zame smrt." Vse besede je povedala z muko, saj jo je glava zares bolela, tudi vse telo, najbolj pa je bolelo to, da ne bodo nikoli maščevani. "Prosim. Če me ne boš ubil prostovoljno, me boš prisiljen ubiti." Ustnice je imela razpokane, pa še precej žejna je bila.

((s seko sm se zmenla, da nrdi še en vlki mest za use))
Nazaj na vrh Go down
Kindrakar

Kindrakar


Število prispevkov : 33
Join date : 25/03/2010

Statistika
Kovanci: 6000
Izkušnje:
Pot med hišami Left_bar_bleue100/100Pot med hišami Empty_bar_bleue  (100/100)

Pot med hišami Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pot med hišami   Pot med hišami Icon_minitimeSob Mar 27, 2010 2:25 pm

Punca se je, po vseh pricakovanjih seveda, pricela upirati takoj, ko se je zopet ovedla. Zavzdihnil je in jo postavil na tla, a je svojo dlan obdrzal na njenem ramenu, ker so ljudje z zvezanimi nogami ponavadi nekoliko tezko lovili ravnotezje. "Poslusaj, res mi ni dosti mar za tvoje mascevanje. Jaz sem si v zivljenju zelel mascevati veliko ljudi in glej, niti enega nisem mogel. Zivljenje je kruto, prej ko se bos tega naucila, lazje ti bo ziveti."njegov glas je bil brez usmiljenja, vse kar ji je namenil je bil hladen pogled. A ne glede na to, kako zelo se mu ni smilila, jo je hotel prodati za kar najboljso ceno. In zato jo bo pac moral oskrbeti. Pocepnil je in ji prerezal vrvi, nato pa je odstopil za korak in jo prijel za tesno povezano zapestje. "Ce bos poskusila bezati, te bodo ustavili placanci, ki jih je, verjemi, povsod dovolj. Ce se ne bos vec upirala, te bom lepo nastanil, prav? In prodal te bom skupaj s tvojim mecem."je se dodal, da bi ji pod nos potisnil se en dokaz. Skupaj z mecem ne pomeni nujno istemu kupcu, le da jo bom prodal na isti drazbi...je mislil sam pri sebi in jo pocasi odvedel preko trga v gostilnico. Tam je najel sobo in jo odpeljal po stopnicah navzgor. Grobo jo je odrinil na posteljo in odlozil svoje stvari v kot. Z nogo je zaprl vrata za seboj in v njih obrnil kljuc, ki ga je nato pospravil izven njenega dosega. Preko njegovega obraza se je razpotegnil pokvarjen nasmeh in stopil je proti njej.

(ok, nared eno gostilno pac pa odpis tm Wink)
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Pot med hišami Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pot med hišami   Pot med hišami Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Pot med hišami
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» Pot med hišami

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Isilyron :: Kraji ljudi :: Artanar-
Pojdi na: